شرایط و قوانین

توافقنامه بین کاربر و تارنمای شاین نیل

شاین نیل یک تارنما میباشد که از چندین صفحه متنوع تشکیل یافته است. این وب سایت قوانین و مقرراتی را جهت استفاده کاربران از سایت تدوین نموده است که کاربران مجاز به ویرایش آن نبوده و به منظور استفاده از سایت می بایست با تمامی این شرایط و نکات اشاره شده به آنها موافقت نمایند.

تغییر و تحول در قوانین و شرایط استفاده از سایت

وبسایت شاین نیل  تمام حقوق مربوط به ویرایش شرایط استفاده، قوانین و نکات مطرح شده پیرامون آن را برای خود محفوظ می دارد.

* لینک به سایت‌های دیگر
شاین نیل  ممکن است شامل لینک‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. سایت‌های لینک داده شده از درون سایت ما، تحت کنترل و نظارت ما نبوده و ما هیچ مسئولیتی را در قبال آنها به عهده نمی گیریم. شاین نیل ، این لینک‌ها را تنها جهت ارائه تسهیلات به شما درون سایت قرار دده و محتوای هر لینک، ارتباط خاصی به سایت ما نداشته و ما مسئولیتی را در قبال آن نمی پذیریم.

* عدم استفاده نامشروع یا ممنوع

جهت استفاده از شاین نیل  شما متضمن می شوید که تحت هیچ شرایطی از سایت ما در کارهای نامشروع و ممنوع استفاده نمی نمایید. شما مجاز به استفاده از سایت شاین نیل  تحت هیچ شرایطی که موجب ایجاد صدمه، غیرفعال شدن سایت، ایجاد اختلال در ظاهر آن و یا صرفاً جهت لذت شخصی باشد نمی باشد.

* استفاده از امکانات ارتباط جمعی
شاین نیل ممکن است شامل سیستم های ارتباط جمعی نظیر تالار گفتگو (انجمن)، چت روم، گروه های خبری، سیستم نظردهی، صفحات مربوط به اطلاعات شخصی و یا سیستم های مشابهی باشد که امکان ارتباط شما با سایر کاربران را فراهم کرده باشد. در اینصورت شما تنها مجاز به ارسال و دریافت پیام و یا فایل هایی می باشید که متناسب با آن سیستم ارتباط جمعی بوده و می بایست نهایت دقت را نموده تا موجب بروز موارد زیرین نشوید:

 • بد نام کردن، سوء استفاده، حملات مخرب، تهدید و تجاوز به حقوق عمومی سایت و سایر کاربران.
 • انتشار‌، ارسال، بارگذاری و یا توزیع هرگونه مطلب نامتناسب، برحرمتی، تجاوز و تعدی، گفتار زشت و وقیح، تصاویر شرم آور و عناوین، نام و موارد نامشروح.
 • بارگذاری فایل‌ها یا مواردی که به دور از عقل سلیم بوده و یا با قوانین سایت مقایرت داشته باشد.
 • بارگذاری فایل‌هایی که شامل ویروس بوده،‌ فایل‌های ناقص و خراب و یا هر فایل یا برنامه ای که موجب بروز اختلال در عملکرد یک کامپیوتر دیگر گردد.
 • تبلیغات یا پیشنهاد فروش و خرید هر چیز یا خدمات خاصی به منظور تجارت در سایت.
 • رهبری، هدایت و تشکیل گروه های هرمی در نظردهی ها، مسابقات و موارد مشابه.
 • توزیع فایل هایی که قبلاً توسط یک کاربر دیگر در سایت قرار داده شده است به نام خود.
 • محدود کردن و یا محروم ساختن هر کاربری از استفاده و لذت بردن از خدمات عمومی و سرویس های ارتباط جمعی سایت.
 • برداشتن و جمع آوری اطلاعات شخصی افراد بدون جلب رضایت آنها.

آئین نامه‌های قابل اجرا در مورد تجاوزات

 •  هیچ وظیفه ای در مورد نظارت بر سیستم‌های ارتباط جمعی را به عهده نمی گیرد. اگرچه، ما این حق را برای خود محفوظ می داریم تا بر روی فایل‌ها و مطالب ارسالی کاربران بازبینی داشته و موارد خلاف قوانین سایت را حذف نماییم. همچنین ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که در هر زمان و به هر دلیلی دسترسی یک کاربر را به قسمت‌های مختلف سایت نظیر سیستم‌های ارتباط جمعی محدود نموده و یا آن کاربر را حتی بدون ذکر علت از لیست اعضاء سایت حذف نماییم.
 •  این حق را برای خود قائل شده که در هر زمان بتواند هر اطلاعاتی را که در مورد قوانین قابل اجرا در سایت می باشد را اعلام نماید و یا متون انتشار یافته در سایت را ویرایش، ارسال را رد کرده و یا هر اطلاعات یا فایلی را در هر قسمت از وب سایت حذف نماید.
 • همواره نهایت دقت را هنگام مطرح کردن اطلاعات شخصی خود، دوستان و یا بستگان در سیستم های ارتباط جمعی داشته باشید.
 • برخی از اطلاعات و فایل های بارگذاری شده در سایت ممکن است به منظور استفاده محدود در اختیار شما قرار گذاشته شده باشد، در اینصورت شما موظف به رعایت این حق بوده و نمی بایست از آن مورد خاص سوء استفاده نمایید.

اطلاعات و فایل‌های ارائه شده در وب سایت و یا ارسال‌ها شده در وب سایت ما

 •  هیچ ادعائی نسبت به تملک اطلاعات و فایل‌هایی که توسط شما درون سایت قرار گرفته ندارد (شامل بازخورد‌ها، پیشنهادها، مطالب ارسالی، بارگذاری فایل و یا ثبت هرگونه اطلاعات در سایت ما). اگرچه شما با ارسال مطلب، بارگذاری فایل و ثبت نظر، آن را به ما هدیه داده اید.
 •  مجبور به پرداخت هیچ پاداش و یا هزینه ای در قبال ارسال های شما نیست. همچنین

مسئولیت عدم رعایت نکات ایمنی هنگام استفاده یا راه اندازی کالای خریداری شده تماما به عهده ی خریدار بوده و شاین نیل هیچگونه مسئولیتی بابت خسارات مالی و جانی وارد آمده قبول نخواهد کرد .

 •  هیچ الزامی نسبت به پذیرفتن اطلاعات ثبت شده شما نخواهد داشت و حتی این اجازه را دارد تا در هر زمانی مطالب ارسالی شما را حذف نماید.
 • شما با ارسال مطالب، بارگذاری فایل، ثبت و یا ارائه نظر کلیه مسئولیت آن را به عهده گرفته و پاسخگو خواهید باشید.

ارسال

ارسال کالا به کلیه نقاط ایران  ، از طریق شرکت های باربری انجام می پذیرد ، لذا پس از تحویل مرسوله به شرکت های باربری اعم از پست ، تیپاکس ، پیک موتوری ، چاپار و…

هیچگونه مسئولیتی جهت دیرکرد شرکت های باربری نخواهد پذیرفت، زیرا پس از تسلیم مرسوله به شرکت های بابری

عملا  به مرسوله دسترسی نخواهد داشت لذا همانطور که گفته شد مسئولیت دیرکرد و قصور در ارسال تماما از مسئولیت شاین نیل خارج می باشد ، اما درصورتی که پس از گذشت 20 روز از ثبت سفارش ، مرسوله  به هرعلت به دست مشتری نرسد و یا پس از دریافت مرسوله ، مشتری متوجه کم و کسر در اجناس مرسوله گردد شاین نیل موظف به عودت دادن وجه دریافتی از مشتری می باشد .

عودت کالا

مهلت تست  جهت عودت کالا ها 24 ساعت از تاریخ و ساعت تحویل می باشد ، مشتریان محترم 24 ساعت فرصت دارند پس از دریافت کالا ، محصولات را کاملا کنترل کرده و از سالم بودن آنها اطمینان حاصل کنند

توجه : مرجع تاریخ و ساعت تحویل کالا ، براساس تاریخ و ساعت قید شده در  سامانه های پست و تیپاکس تایین خواهد شد.

1- کالای معیوب

درصورتیکه کالا مشکل فنی و یا ایرادی  داشته باشد خریدار می بایست قبل از اتمام مهلت 24 ساعته بصورت تلفنی به دفتر واحد پشتیبانی فروش اعلام نماید سپس کالای معیوب را توسط “پست سفارشی” به آدرس دفتر تهران ارسال نماید پس از رسیدن مرسوله معیوب به محل دفتر شرکت و  بررسی و تایید بخش فنی ، وجه کالای مربوطه همراه با هزینه ی پست سفارشی به حساب مشتری وایزی خواهد شد.

2- کالای سالم

درصورتی که خریدار قبل از اتمام مهلت 24 ساعته ی کنترل سلامت کالا ، درخواست مرجوع کردن کالای سالم و بدون عیب و ایراد را نماید ، تمامی هزینه های ارسال تماما به عهده ی خریدار خواهد بود و پس از موجود شدن کالا در محل دفتر فقط و فقط هزینه ی خود کالا را میپردازد.

3- همانطور که گفته شد تمامی خدمات پس از فروش فقط از طریق پست سفارشی یا یشتاز انجام خواهد شد ( حتی مشتریانی که نحوه ی ارسال را پیک انتخاب کرده اند ) لذا در صورتیکه مشتری جهت عودت یا تعویض کالا از شیوه های دیگر مانند پیک و تیپاکس یا پست ویژه و چاپار استفاده نماید تمامی هزینه های حمل و نقل بر عهده ی مشتری خواهد بود.

رفع مسئولیت

اطلاعات،‌ نرم افزار،‌ محصولات و خدمات ارائه شده در سایت ما ممکن است شامل خطاهای گرافیکی و یا برنامه نویسی باشد. قابل ذکر است بصورت دوره ای تغییراتی به این اطلاعات اعمال خواهد شد. همچنین شاین نیل و یا تولید کنندگان آن محصول ممکن است به منظور توسعه برنامه آن را ویرایش نمایند.